Звуковий аналіз слів:Яблуня,ясен,щавель,весна,дідусь.зробіть будь-ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
яблуня -голосний , приголосний, приголосний , голосний, мякий приголосний ясен- голос, пригол, голос, приголос щавель -мяк приголґ, голос, пригол, голос, мякий приг весна- пригол, голос, пригол, пригол,голос дідсь-пригол, голос, пригол, голос, мякийпригол