Зв'яжи поширення основних типів грунтів України з поняттям широтна зональність та висотна поясність.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Грунт на території україни повязані з географічною широтою та висотною поясністю. Грунти змінюються від півночі на південь і навпаки від дерново підзолистих до коричнивих гірських. Так за висотою поясності утворилися різновиди грунтів у карпатах юурі гірсько -лісові грунти та в криму коричневі гірські