Курсовая работа: Проектування АТП регіональних вантажних перевезень
TЩО = NЩО × tЩО ; (2.11)
Tп.р = (Lр×tп.р )/1000 (2.12)
де m1 – частка трудомiсткостi ТО - 2, яка припадає на одне сезонне обслуговування, m1 = 0,5 – для дуже холодного та дуже сухого кліматичних районів; m1 =0,3 – для холодного та жаркого сухого районів; m1 = 0,2 – для інших районів;
m1 = 0,2 (згідно завдання на курсову роботу);
AК – облікова кiлькiсть автомобілів певної моделі;
tЩО – скоригована нормативна трудомiсткiсть вiдповiдно щоденного технічного обслуговування, люд.год;
t1 – скоригована нормативна трудомiсткiсть вiдповiдно першого технiчного обслуговування, люд.год;
t2 – скоригована нормативна трудомiсткiсть вiдповiдно другого технiчного обслуговування, люд.год;
tПР – скоригована нормативна трудомiсткiсть поточного ремонту, люд.год.
Тоді:
Камаз: ТС = 2×0,2×18,3425×26 = 191 люд.год;
T2 = 177×18,3425 = 3246,6 люд.год;
T1 = 369 × 4,3 = 1587 люд.год;
TЩО = 6500 × 0,6325 = 4111,3 люд.год;
Tп.р = (1 774 505×16,77)/1000 = 29758,4 люд.год.
МАЗ: ТС = 2×0,2×5,313×50 = 106,3 люд.год;
T2 = 217×5,313 = 1153 люд.год;
T1 = 679 × 1,012 = 687 люд.год;
TЩО = 10611 × 0,253 = 2684,6 люд.год;
Tп.р = (2 175 248×2,993)/1000 = 6510,5 люд.год.
ЗІЛ: ТС = 2×0,2×15,939×9 = 57,4 люд.год;
T2 = 53×15,939 = 844,8 люд.год;
T1 = 167 × 4,428 = 739 люд.год;
TЩО = 1783 × 0,759 = 1353,3 люд.год;
Tп.р = (534 825×8,683)/1000 = 4643,9 люд.год.
2.2.3 Розрахунок допоміжних робітників
ТСУМ = ТС + Т2 + Т1 + ТЩО + ТПР ; (2.13)
Тоді: Камаз: ТСУМ = 191+3246,6+1586,7+4111,3+29758,4 = 38894 люд.год
МАЗ: ТСУМ = 106,3+1153+687+2684,6+6510,5 = 11141,4 люд.год
ЗІЛ: ТСУМ = 57,4+844,8+739+1353,3+4643,9 = 7638,4 люд.год