1) чи однаковий зміст мають поняття ''гуморальна регуляція'' та ''гормональна регуляція''. чому? 2) чи відомі вам якісь медичні гормональні препарати? чому застосовувати їх потрібно дуже обережно і лише за призначенням лікаря?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аорвьноо6анеаглеблнгвнлдгнднапкывкеонеьглееркеулелшшшшшшееуецй7г6гк5н4г6г76е6е345234