1) Доберіть антоніми до слів: зрадник, любов, зрада, слава. 2) Доберіть синоніми до ?

1) Доберіть антоніми до слів: зрадник, любов, зрада, слава. 2) Доберіть синоніми до ??лів: Батьківщина, зрадник, друг, вірність, патріотизм, порядність, кохання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. зрадник - вірний любов - ненависть зрада - відданість слава - позар 2) Батьківщина - рідний край, вітчизна зрадник - запроданець,перебіжчик, іуда друг - товариш, прятель, побратим вірність - постійність,лояльність, точність, чесність патріотизм - любов до вітчизни порядність - благородність, чесність, непідкупність.  коханння - любов, близькість, амури, роман,