1) Думати, хотiти, говорити, ходити, жити, будувати, кричати-дiбрати сiнонiмiчни ряди до кожного слова.2) Скласти 3 речення з одним iз рядiв. Помогите плееез оч срочно надо! (заранее благодарна)

1) Думати, хотiти, говорити, ходити, жити, будувати, кричати-дiбрати сiнонiмiчни ряди до кожного слова. 2) Скласти 3 речення з одним iз рядiв. Помогите плееез оч срочно надо! (заранее благодарна)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) думати-мислити, хотіти-бажати, говорити-казати, ходити-ступати, жити-проживати, будувати-займатися будівництвом, кричати-гомоніти.2)(Рядів?)(Я склала зі словами) 1.Кожна людина думає одне, а каже зовсім інше. 2. Сенс життя - в тому, щоб жити й робити те, що тобі подобається, до чого у тебе є хист. 3. Учні не повинні кричати на перервах.