1.Який прозовий жанр Гегель назвав «епосом приватного життя»: а) роман; б) повіст

1.Який прозовий жанр Гегель назвав «епосом приватного життя»: а) роман; б) повість; в) оповідання; г) новелу. 2.Укажіть рису, не притаманну реалізму: а) історизм; б) наявність героя-бунтаря; в) типові характери в типових обставинах; г) соціальний аналіз. 3.Дослідженню історії та культури якої країни присвятив багато праць Ф. Стендаль: а)Франції; б) Іспанії; в) Італії; г) Росії. 4.Який період історичного розвитку французького суспільства досліджує Стендаль у романі «Червоне і чорне»: а) Велику французьку революцію; б) правління Наполеона; в) Реставрацію; г) якобинську диктатуру. 5.О. де Бальзак бачив «Людську комедію» «у вигляді ярусів, що височітимуть один над одним». Якого яруса немає в її структурі? а) «Етюди про звичаї»; б) «Філософські етюди»; в) «Приватні етюди»; г) «Аналітичні етюди». 6. Укажіть тему повісті «Гобсек»: а) життя скнари Гобсека; б) аморальне життя аристократії; в) чесна і віддана праця; г) згубний вплив золота, багатства на людину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1а 2г 3г 4а 5в 6г вааааааааввввввввы