1. Как называли медицинскую сестру на войне? Объясните почему. 2. Пользуясь словарём и ресурсами Интернета, сформулируйте, что означает слово МИЛОСЕРДНЫЙ 3. Приведите примеры из литературы и жизни людей, проявлявших истинное ми...

1. Как называли медицинскую сестру на войне? Объясните почему. 2. Пользуясь словарём и ресурсами Интернета, сформулируйте, что означает слово МИЛОСЕРДНЫЙ 3. Приведите примеры из литературы и жизни людей, проявлявших истинное милосердие.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Медсестра тому , що  це спеціальність, значимість якої важко переоцінити. По суті, жоден лікар не зможе впоратися зі своїми обов'язками, якщо у нього не буде такого помічника. Враховуючи це, можна сміливо заявити про те, що медична сестра незамінна в будь-якій поліклініці чи лікарні. 2.Милосердний - це та  людина яка  прагне допомогти кожному, хто має в цьому потребу 3. Йде бабуся з палицею і не може перейти дорогу , підійшов хлопчик і запропонував допомогу.