1. Одна i двi букви н у прислiвниках. Туман...о, щоден...о, захоплен...о, безмежн...о, спросон...я, зран..я, попiдтин...ю. 2. Правопись не та нi з прислiвниками. 1 Хто (нi) чого не робить, той (нi) коли немає часу. 2 На море (н...

1. Одна i двi букви н у прислiвниках. Туман...о, щоден...о, захоплен...о, безмежн...о, спросон...я, зран..я, попiдтин...ю. 2. Правопись не та нi з прислiвниками. 1 Хто (нi) чого не робить, той (нi) коли немає часу. 2 На море (не) помiто впали сутiнки. 3(Не) забаром має свiтати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Туманно ,щоденно , захоплено,безмежно,спросоння,зрання, попідтиню. 2.Хто нічого не робить,той ніколи немає часу.На море непомітно впали сутінки.Незабаром має світати.