1. Під час якого з молдавських походів української армії здійснених у роки національно-визвольної війни, загинув Т. Хмельницький? а)першого б)другого в)третього г)четвертого 2. Яка з наведених держав католицького табору позити...

1. Під час якого з молдавських походів української армії здійснених у роки національно-визвольної війни, загинув Т. Хмельницький? а)першого б)другого в)третього г)четвертого 2. Яка з наведених держав католицького табору позитивно ставилася до боротьби українців проти влади Речі Посполитої в роки нац-визвольної війни? а) Французьке королівство б) Іспанське королівство в) Папська держава г) Венеціанська республіка 3.Установіть хронологічну послідовність а)битва під охматовим (1655) б)облога жванця в) загибель Т. Хмельнишького під Сучавою (15 вересня 1653) Даю 95 балів!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сучавська кампанія Тимоша Хмельницького (1653) 2.Венеція напевно бо папа не міг тому що Річ була захисником Католицизму Іспанія теж ні Або Франція або Венеція 3 В Б А а битва під охматовим (1655) бЖванецька облога 1653 року взагибель Т. Хмельнишького під Сучавою (15 вересня 1653)