1. Підлітковий вік характеризується: А) тільки фізичними змінами в організмі підлітка; Б) тільки психологічними змінами; В) тільки соціальними змінами; Г) зміни відбуваються в усіх сферах – фізичній, психологічній, етичній, соц...

1. Підлітковий вік характеризується: А) тільки фізичними змінами в організмі підлітка; Б) тільки психологічними змінами; В) тільки соціальними змінами; Г) зміни відбуваються в усіх сферах – фізичній, психологічній, етичній, соціальній.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) зміни відбуваються в усіх сферах