1) поясніть лексичне значення фразеологізмів. Що вам відомо про іх походження? скористайтеся фразеологічним словником. Ахіллесова п'ята, нитка Аріадни, сізіфова праця. авгієві стайні, танталові муки, гордіїв вузол. 2) З одним ф...

1) поясніть лексичне значення фразеологізмів. Що вам відомо про іх походження? скористайтеся фразеологічним словником. Ахіллесова п'ята, нитка Аріадни, сізіфова праця. авгієві стайні, танталові муки, гордіїв вузол. 2) З одним фразеологізмом ( на вибір ) складіть і запишіть речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ахіллесова п"ята-слабке, вразливе місце. нитка Аріадни-порятунок,спосіб вийти зі скрутного становища, сізіфова праця-це безплідна,важка,нескінченна,а то й зовсім не потрібна праця. авгієві стайні-велике безладдя або вкрай занедбані й заплутані справи. танталові муки-страждання,яких зазнає людина від усвідомлення близькості бажаної мети і неможливості її досягти. гордіїв вузол-заплутана справа. 2.Бригадир також говорив коротко,але кожним реченням немов  розрубував гордіїв вузол.