1 Прикметник що перейшов у іменник , ужито в реченні А ситий голодному не товариш Б грім гучний , а дощик малий В чисте небо не боїться ні блискавки ні грому Г старого мішка не залатаєш 2 правильно утворено усі присвійні прикм...

1 Прикметник що перейшов у іменник , ужито в реченні А ситий голодному не товариш Б грім гучний , а дощик малий В чисте небо не боїться ні блискавки ні грому Г старого мішка не залатаєш 2 правильно утворено усі присвійні прикметники в рядку А олнксіїв солов'їний тамарин Б сусідин орлиний софіїн В батьків оксанів максимів Г сестрин андріїн маринин 3 зміни приголосних відбулися при творенні прикметників рядка А господарський львівський Б пекарський солдатський В депутатський солдатський Г товариський козацький
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)B)батьків,Оксанів,Максимів 3)Г)товариський,козацький