1. Прочитай і спиши вірш. Визнач - це розповідь, опис чи міркування. Доведи свою думку.Все - із доброго чи злого -починається з малого.Листя виросте з листочка,з нитки витчеться сорочка.Хліб - з маленької зернини, дощ - із чист...

1. Прочитай і спиши вірш. Визнач - це розповідь, опис чи міркування. Доведи свою думку. Все - із доброго чи злого - починається з малого. Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб - з маленької зернини,  дощ - із чистої краплини. Проганяй мерщій дрімоту і рукам давай роботу. 2. Знайди в тексті прикметники, визнач їх відмінок, познач скорочено. 3. Знайди в тексті прикметники-антоніми. 4. Порівняй написання виделених слів та їх вимову:        [почиeнайеиц':а]        [вич:еиц':а]
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Це текст - міркування. 2. Доброго (Р.в.), злого (Р.в.), малого (Р.в.), маленької (Р.в.), чистої (Р.в.). 3. Доброго -злого.