1. Розмістіть наведені хімічні елементи за зростанням їхніх металічних властивостей: а) Ca; б)K; в)Al; г)Mg; 2. Серед наведених металів найбільшу температуру плавлення м

1. Розмістіть наведені хімічні елементи за зростанням їхніх металічних властивостей: а) Ca; б)K; в)Al; г)Mg; 2. Серед наведених металів найбільшу температуру плавлення м ає: а) алюміній; б) вольфрам; в) натрій; г) залізо; д) Олово; 3. Відновити воднем х їхніх оксидів можна такі метали: а) натрій; б)залізо; в) вольфрам; г) барій; д) кальцій; 4. Метали, які можна використати як захисні покриття стальних виробів від корозії: а) Li, Be, Hg, Ca; б) Sn, Ni, Cr, Zn; в) Cu, Pb, Fe, K; г) Mg, Mn, Ag, Co; На Русском: 1. Расположите приведенные химические элементы по возрастанию их металлических свойств: а) Ca; б)K; в)Al; г)Mg; 2. Среди приведенных металлов наибольшую температуру плавления имеет: а) алюминий; б) вольфрам; в) натрий; г) железо; д) Олово; 3. Восстановить водородом х их оксидов можно такие металлы: а) натрий; б)железо; в) вольфрам; г) барий; д) кальций; 4. Металлы, которые можно использовать как защитные покрытия стальных изделий от коррозии: а) Li, Be, Hg, Ca; б) Sn, Ni, Cr, Zn; в) Cu, Pb, Fe, K; г) Mg, Mn, Ag, Co;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Al, Mg, Ca, K 2) б) 3) б), в) 4) б)