1. Що таке абсолютна й відносна вологість повітря? 2. Чи можна регулювати вологість в домашніх умовах? 3. Чим схожі та відмінні між собою хмари і туман? 4. Чому кажуть, що хмаи народжуються і закінчують своє "життя" на землі? 5...

1. Що таке абсолютна й відносна вологість повітря? 2. Чи можна регулювати вологість в домашніх умовах? 3. Чим схожі та відмінні між собою хмари і туман? 4. Чому кажуть, що хмаи народжуються і закінчують своє "життя" на землі? 5. Скількі літрів води може вміститися в повітрі класної кімнати, що має об' єм 200м³, якщо його температура дорівнює +20°С?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. абсолютна -це щільність водяної пари в повітрі . тобто маса водяної пари , яка вміщається в один кубічний метр повітря. відносна вологість повітря -це вологоємність що залежить від температури яка може підвищуватися і ріско зменшуватися . 2 Так для цього є спеціальні пристрої - зволожувачі повітря чи поглиначі вологи, якщо не має її можна регулювати за допомогою акваріума з рибками.3 схожі за складом відмінність полягає в тому що залежить на якій висоті відбуваються процеси . різниця в тому що дощ і сніг може піти тільки с хмар а ніяк не з туману . 4 Тому, що хмари складаються з крапельок вологи, що випаровується з землі, а потім хмари віддають вологу у вигляді опадів на землю.