1_Суфікси здрібнілості надають словам негативного значенн у рядку а)язичок, рішеннячко,вороженьки б)соловейко, вербиця, зіронька в)півник, грибок, сонечко г)водиця, криниченька, човник 2_Усі жіночі імена по батькові правильно у...

1_Суфікси здрібнілості надають словам негативного значенн у рядку а)язичок, рішеннячко,вороженьки б)соловейко, вербиця, зіронька в)півник, грибок, сонечко г)водиця, криниченька, човник 2_Усі жіночі імена по батькові правильно утворені у рядку а)Прокопівна, Назарівна, Ілліна, Миколаєвна б)Луківна, Ігорівна, Савельївна, Василівна в)Євгенівна, Анатоліївна, Олексіївна,Ананіївна 3_Усі слова написані правильно а)зсадити, Маріїчка,незлічений,Андрійова б)буксирувати, гордовитий,зогрівати,дівчисько в)частівка, Мелащин, преподобний, застилати г)обпалити, защеміти, незліченний, грушовий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Iллiвна (Iллiна - це прiзвище), Савелiвна, Анатолiвна, Анан``i`вна (у меня в компьютере и на клавиатуре нет украинских букв, поэтому беру из английских);  3. Марiчка, буксувати, зiгрiвати, преподiбний, защемити, грушевий.