1 Цукровий завод, що працює на сонячній енергії. 2 Клітинна станція не атомна і не електрична, але енергетична. 3 Склад поживних речовин і місце накопичення відходів. 4 Центр управління життєдіяльністю клітини. 5 Кордон з митни...

1 Цукровий завод, що працює на сонячній енергії. 2 Клітинна станція не атомна і не електрична, але енергетична. 3 Склад поживних речовин і місце накопичення відходів. 4 Центр управління життєдіяльністю клітини. 5 Кордон з митним контролем. 6 Огорожа з пропускними пунктами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2-мітохондрії 4-мозок