1) у перший магазин завезли 4 однакові сувої тканини., а у другий -5 таких сувоїв. Усього в магазин завезли 1890 м. тканини. Скільки метрів тканини завезли в кожний магазин 2) на складі було 39 червоних і чорних ламп однакової...

1) у перший магазин завезли 4 однакові сувої тканини., а у другий -5 таких сувоїв. Усього в магазин завезли 1890 м. тканини. Скільки метрів тканини завезли в кожний магазин 2) на складі було 39 червоних і чорних ламп однакової ціни. Загальна вартість червоних ламп 840 грн а чорних 1500 грн. Скільки червоних ламп і скількаи чорних було наскладі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 1890:9=210 210*4=840 м тканини завезли в перший магазин 210*5=1050 м тканини завезли в другий магазин 2)14 червоних ламп 25 чорних ламп