1. Укажіть властивість сприйняття, яку характеризує здатність людини сприймати лише ті предмети, які мають для неї найбільший інтерес:А) активність;    В) вибірковість;Б) цілісність;    Г) організованість.2. Визначте вид пам’ят...

1. Укажіть властивість сприйняття, яку характеризує здатність людини сприймати лише ті предмети, які мають для неї найбільший інтерес: А) активність;    В) вибірковість; Б) цілісність;    Г) організованість. 2. Визначте вид пам’яті, що дозволяє запам’ятовувати і відтворювати почуття, пережиті людиною: А) емоційна;    В) образна; Б) моторна;    Г) словесно-логічна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Укажіть властивість сприйняття, яку характеризує здатність людини сприймати лише ті предмети, які мають для неї найбільший інтерес:     В) вибірковість; 2. Визначте вид пам’яті, що дозволяє запам’ятовувати і відтворювати почуття, пережиті людиною: А) емоційна;