1. Укажи,звідки Леонід Кисельов узяв епіграф до вірша "Земля така гаряча" 2. Напиши твір-роздум на тему "Що спільного в поемі "Біла лелека: птах,що має чорний знак на білому" та в вірші "Замля така гаряча" ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Справжній поет - суцільний оголений нерв. Таким тонким відчуттям слова, всеосяжним почуттям болю був наділений і поет Л. Кисельов. Його вразили слова пісні, які він поставив епіграфом до свого вірша «Земля така гаряча...»: А я тому журавлю Києм ноги переб'ю, переб'ю. Відштовхуючись від цих слів, автор розвиває тему невимовного болю, яка тривожить його душу ліричного героя - маленького хлопчика, який шкодує птицю: Пригорну його до себе й руками закрию: Ой дядечку, не треба, Не бийте журавля! Леонід Кисельов не зводить побачене до епізоду життя, а узагальнює до світового рівня, вводячи метафору: Не винести того болю, Не виплакати жалю. Що станеться з тобою, Мій світ, мій журавель! Метафора «журавель - весь світ» підкріплюється наступною: «намисто з багряних плям», що асоціюється з кінцем світу: «В останню мить побачиш Намисто з багряних плям, І буде така гаряча, Чорна така земля». «Руда земля», про яку автор говорить на початку вірша, змінюється на «чорну землю», яка може бути винищена до залишку людьми. І не стільки екологічного діапазону звучання поет досягає, скільки світового застереження війни, знищення всього живого символом руйнування - броненосцем: Броненосці рекочут, Ріжуть Чумацький Шлях, І плаче хлопчик: Не бийте журавля!