1. Установіть відповідність: 1. наголошений 1 склад 2. наголошений 2 склад 3. наголошений 3 склад 4. наголошений 4 склад А)подруга, дочка, засуха Б)ознака, новий, фартух В)Найщасливіший,перемальовувати,хвилеподібний Г)решет...

1. Установіть відповідність: 1. наголошений 1 склад 2. наголошений 2 склад 3. наголошений 3 склад 4. наголошений 4 склад А)подруга, дочка, засуха Б)ознака, новий, фартух В)Найщасливіший,перемальовувати,хвилеподібний Г)решето, колесо, колія 2. Установіть відповідність: 1. усі тверді приголосні 2. пом' якшані та м'які приголосні 3. тверді, м' які та пом' якшані приголосні 4 уcі м' які приголосні А)хутірець, яблуня, лізти Б)осінь, сіріє, зять В)льон, лялька, вісь Г)садиба, колиска, персик Д) гілля, мідь, біль
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 1.А 2.Б 3.Г 4.В 2) 1.Г 2.Д 3.А 4.В