1) В яйці якої тварини три оболонки: жовткова, білкова і пергаментна? А страус африканський Б куріпка біла В крокодил гребінчастий Г полоз лісовий 2) У якої тварини з`являється кора півкуль великого мозку? А ропуха звичайна Б с...
1) В яйці якої тварини три оболонки: жовткова, білкова і пергаментна?
А страус африканський
Б куріпка біла
В крокодил гребінчастий
Г полоз лісовий
2) У якої тварини з`являється кора півкуль великого мозку?
А ропуха звичайна
Б скат електричний
В ящірка прудка
Г в`юн звичайний
3) Приведіть у відповідність групи тварин та особливості будови їхнього хребта
1 Амфібії 2 Плазуни 3 Птахи 4 Ссавці
А хребетні холоднокровні тварини пристосовані до життя у воді
Б наземні холоднокровні тварини розмноження яких відбуваеться на суходолі
В хребетні теплокровні тварини які вигодовують своїх малят молоком
Г живуть на суходолі а їхнє розмноження і розвиток відбувається у воді
Д теплокровні хребетні тварини пристосовані до польоту
4) Які особливості будови і життєдіяльності притаманні тваринам родини собачі
поставте плюс мінус
1 здобич переслідують тривалий час
2 кінцівки довгі з невтяжними кігтями
3 належать рись лев тигр гепард
4 під час бігу спираються тільки на стопи
5 мають невеликі розміри
6 живляться рослинною їжею
7 голова з видовженою мордою добре розвинений нюх
5) Виберіть ознаки що характеризують Афаліну чорноморську
1 група тварин
А парнокопитні
Б комахоїдні
В хижаки
Г китоподібні
2 характер живлення
А здобич заковтує цілком
Б хижак
В рослиноїдна
Г фільтратор
3 особливості зубів
А конічні зуби всі подібні за будовою
Б пара різців кутні зуби із складчастим краєм
В дуже розвинені ікла кутні з гострим ріжучим краєм
Г рогові пластинки на верхній щелепі і піднебінні
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прости не понимаю по Белорусски