1. Від першої особи ведеться розповідь у творі А) «Земля» О. Кобилянської; Б) «Intermezzo» М. Коцюбинського; В) «Камінний хрест» В. Стефаника; Г) «Мойсей» І. Франка; Д) «Лісова пісня» Лесі Українки; 2. Незламність духу, несхитн...

1. Від першої особи ведеться розповідь у творі А) «Земля» О. Кобилянської; Б) «Intermezzo» М. Коцюбинського; В) «Камінний хрест» В. Стефаника; Г) «Мойсей» І. Франка; Д) «Лісова пісня» Лесі Українки; 2. Незламність духу, несхитна віра в перемогу поневолених мас ‒ провідний мотив твору А) «Земля» О. Кобилянської;; Б) «Камінний хрест» В. Стефаника; В) «Contra spem spero!» Лесі Українки; Г) «Гімн» І. Франка; Д) «Intermezzo» М. Коцюбинського; 3. Установіть відповідність Літературний напрям (течія) А) реалізм; Б) класицизм; В) імпресіонізм; Г) експресіонізм; Д) неоромантизм. Назва твору 1) «Intermezzo» М. Коцюбинського; 2) «Лісова пісня» Лесі Українки; 3) «Камінний хрест» В. Стефаника; 4) «Кайдашева сім'я» І. Нечуя-Левицького. 4. Установіть відповідність Герой 1) Чіпка («Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного та Івана Білика); 2) Карпо («Кайдашева сім'я» І. Нечуя-Левицького); 3) Іван («Тіні забутих предків» М. Коцюбинського); 4) Золотницький («Хазяїн» І. Карпенка-Карого). Уривок із твору А) Чи ти здуріла, чи що? Неначе хату одірвати так легко, як шматок хліба одкраяти? Ти не знаєш, що то буде коштувати? Б) А я йду з ночі повз її хату та й дивлюся ‒ кочеється шос кругле, гейби капшук... Якби був догадався та зняв свої гачі, може б ними відьму імив, а так пропало... В) Воли в ярмі, та й ті ревуть, а то щоб душа християнська всяку догану, всяку кривду терпіла і не озвалась! Не така в мене вдача! Я так: або вирятуйся, або пропади! Г) Не можна разом усе ковтнуть, підожди трохи! От я строю сахарний завод, завод лопне ‒ Капустяне твоє! Ха-ха-ха! Слухай, поки там що, приставай в компанію... Д) Грицьку, братику! Ти бачиш? кров безневинно ллється... Діда Уласа ледве живого підняли на вітер... Не даймо!..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Б) 2. Г) 3. 1 - В, 2 - Д, 3 - Г, 4 - А. 4. 1 - Д, 2 - А, 3 - Б, 4 - Г.