Установіть відповідність: 1)обставина. 2)додаток 3)означення 4)прикладка А) у поведінці сестри було багато незрозумілого,навіть дивного Б)У кімнаті ллєтся повітря,напоєне пахощами літнього саду В)І ми,поети атомного віку,о...

Установіть відповідність: 1)обставина. 2)додаток 3)означення 4)прикладка А) у поведінці сестри було багато незрозумілого,навіть дивного Б)У кімнаті ллєтся повітря,напоєне пахощами літнього саду В)І ми,поети атомного віку,останні трубадури на землі Г)Заночував туман у полі у ранці плакав над рікою Д)Усю зиму підіймалися води Дніпра ,заливаючі плавні,озера
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідність тут така: 1-д, 2-а, 3-б, 4-в