1. Визначити довжину хвилі променів, кванти яких мають таку саму енергію, що й електрон, який пролетів різницю потенціалів 4,1В.   2. Джерело світла, потужність якого 100Вт, випускає 5·1020 фотонів за 1с. Обчислити середню до...

  1. Визначити довжину хвилі променів, кванти яких мають таку саму енергію, що й електрон, який пролетів різницю потенціалів 4,1В.   2. Джерело світла, потужність якого 100Вт, випускає 5·1020 фотонів за 1с. Обчислити середню довжину хвилі випромінювання. 3Яка енергія виділиться у разі повного перетворення 1 г речовини у випроміння