1. Яке із значень слова голова є прямим? А) Особа, яка керує зборами, засіданням; наприклад: голова зборів; Б) Частина тіла людини або тварини; наприклад: похитати головою; В) Основне, головне в чому-небудь; наприклад: хліб – у...

1. Яке із значень слова голова є прямим? А) Особа, яка керує зборами, засіданням; наприклад: голова зборів; Б) Частина тіла людини або тварини; наприклад: похитати головою; В) Основне, головне в чому-небудь; наприклад: хліб – усьому голова; Г) Перші ряди, передня частина чого-небудь (колони, загону, групи); Д) Продукт харчування у вигляді кулі; наприклад: голова цукру. 2. Який із фразеологізмів має значення “повільно, нудно говорити, розповідати про що-небудь ”? А) Зніяковіло, розгублено або відчувати незручність; Б) Ні риба ні м’ясо; В) Злий на язик; Г) Вуха нагострити; Д) Хвіст бубликом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вариант ответа номер 1 :Б  №2 - А