1. які теми властиві ліриці пушкіна2. чому лірика лермонтова приваблює читачів3. дати ідейно художній аналіз вірша одного із поетів Пушкін Лермонтов4. чому роман євгеній онєгін називають енциклопедією російського життя
1. які теми властиві ліриці пушкіна
2. чому лірика лермонтова приваблює читачів
3. дати ідейно художній аналіз вірша одного із поетів Пушкін Лермонтов
4. чому роман євгеній онєгін називають енциклопедією російського життя
Ответ(ы) на вопрос:
Пиши тако:пушкін мав багато друзів,але вони його не люили.Писав ПРО ЛЮБОФ ПРИРОДУ ТА ЛЮДЕЙ