1. Яким документом англійський парламент вивів із підпорядкування Риму англійську церкву? А «Символ віри» Б Акт про супрематію В «Знаряддя управління» Г Навігаційний акт 2. На період правління якого французького короля припадає...

1. Яким документом англійський парламент вивів із підпорядкування Риму англійську церкву? А «Символ віри» Б Акт про супрематію В «Знаряддя управління» Г Навігаційний акт 2. На період правління якого французького короля припадає перебування при владі кардинала Рішельє? А Людовіка XIII Б Людовіка XIV В Людовіка XV Г Людовіка XVI 3. У якому році іспанська «Непереможна армада» рушила на завоювання Англії? А 1571 р. Б 1588 р. В 1594 р. Г 1603 р. 4. Який період Тридцятилітньої війни був останнім? А чеський Б французький В данський Г шведський 5. Запровадження алькабали стало приводом до А повстання комунерос Б революції в Нідерландах В релігійної війни у Франції Г королівської Реформації в Англії 6. Який монарх започаткував королівську Реформацію в Англії? А Генріх VIII Тюдор Б Карл І Стюарт В Єлизавета І Тюдор Г Яків VI Стюарт 7. Англійські «пуритани», французькі «гугеноти» були послідовниками А лютеранства Б англіканства В кальвінізму Г католицизму 8. У якій країні відбулася «Славна революція»? А Англія Б Франція В Австрія Г Московія 9. Який французький король вважається автором крилатого вислову: «Париж вартий меси!»? А Генріх IV Б Франциск II В Карл IX Г Людовік XIII 10. Яку область Іспанії в 1520—1521 рр. охопило повстання комунерос? А Арагон Б Андалузія В Кастилія Г Каталонія 11. У якому нідерландському місті в 1581 р. було підписано унію, що започаткувала створення нової незалежної держави — Об'єднаних провінцій Нідерландів? А Аррас Б Утрехт В Лейден Г Амстердам 12. За правління якого англійського монарха було прийнято «Символ віри» («39 розділів»)? А Генріх VIII Б Едуард VI В Марія Тюдор Г Єлизавета І
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.б 2.а 3.б 4.б Сама тільки вирішую (завтра к.р.)