10 примеров сапалық, 10 примеров қатыстық, 10 примеров күшейтпелі, 10 примеров салыстырмалы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-ак кок коныр сары адемы жаксы жаман кара кызыл нашар . 2-былымды.балалы .баласыз уйсыз ойынсыз оленсыз далалы калалы даласыз иыкты 3-уп-улкен.тым улкен.жап-жаксы .ен-адемы.аппак .суп-суык.оте кушты.тап-тамаша.оте ауыр.аса терен 4-улкенырек.кокшыл.жаксылау.терендеу.узынырак.жаксырак.саргыш.суыктау.куштырек.толыгырак