114. 1. Подумайте, про що ви з другом могли розмовляти пид час прогулянки вихидним днем. Склади и запиши ваш уявний диалог. 2. Пидкресли диэслова, визнач их час.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привет -привет -як справи -класно -а ти знаеш я вчора за байку получив дванадцятку -щастить -а ти дивився новий мультик -не а в скильки вин йде -в 21.00 -ого я в таке время спати лягаю -ну ладно пока -пока
Гость
- Привєт - Привєт. -як справи? -Добре, а в тебе? -теж нормально. Що нового чув? -Нічого, тільки те, що  наша Маринка з класу іде на змагання. Де був на вихідних? -іздив у гості, а ти? -Я дома, ходив з хлопцями грати у футбол. -І що, сподобалось? - так, класно, давно уже не грав. -ясно. Тоді пока, до завтра. -Пока.