13. Установіть відповідність між реченнями і способами вираження в них підметів. 1 Одного разу Леся з Михайликом лагодились у ліс по ягоди. 2 Ніщо так легко не зводить, зближаючи і єднаючи нас, як доро...

13. Установіть відповідність між реченнями і способами вираження в них підметів. 1 Одного разу Леся з Михайликом лагодились у ліс по ягоди. 2 Ніщо так легко не зводить, зближаючи і єднаючи нас, як дорога . 3 Двадцяте століття несе купу забобонів, нічим серйозно не обґрунтованих. 4 Одного літнього дня стояло перед картиною троє людей. 5 Кошовий оглянувся на сизо-рожевий пружок на сході, глянув на небо, підвівся. А Займенник Б Сполучення двох іменників В Сполучення числівника з іменником Г Прикметник у значенні іменника
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- б, 2 - а, 3 - в, 4 - в, 5 - г