16. Котрі з поданих речень є односкладними? а) Трохи вірить серце в забобони, логікам усім наперекір (М. Рильський); б) З ставка повіяло холодком (І. Нечуй-Левицький); в) Тужу за Вами, солов’ї Вкраїни (М. Рильський); г) Я люблю...

16. Котрі з поданих речень є односкладними? а) Трохи вірить серце в забобони, логікам усім наперекір (М. Рильський); б) З ставка повіяло холодком (І. Нечуй-Левицький); в) Тужу за Вами, солов’ї Вкраїни (М. Рильський); г) Я люблю свою хату поліську (Д. Фальківський); ґ) Лихо конем не об’їдеш (Нар. тв.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Односкладні речення — це такі речення, граматична основа яких має у своєму складі лише один головний член (підмет або присудок), причому зміст речення залишається зрозумілим і без другого головного члену. б) З ставка повіяло холодком .                      ======  в) Тужу за Вами, солов’ї Вкраїни.       ====   ґ) Лихо конем не об’їдеш.                           ======= (У кожному реченні відсутній підмет).