1,Квадрат зі стороною 6 см і прямокутник довжина якого дорівнює 9 см мають рівні площі знайдіь ширину прямокутника 2,Обєм прямокутника паралепіпета дорівнює 240 см3 а два його виміри 10 см і 4 см знайдіть суму довжин усіх ребер...

1,Квадрат зі стороною 6 см і прямокутник довжина якого дорівнює 9 см мають рівні площі знайдіь ширину прямокутника 2,Обєм прямокутника паралепіпета дорівнює 240 см3 а два його виміри 10 см і 4 см знайдіть суму довжин усіх ребер парелелепіпеда
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S=6*6=36 см² площадь квадрата, т.к. площади равны, то ширина прямоугольника 36:9=4 см  ------------------------------------- V=abc 10*4*x=240 x=240:40 x=6 см третье ребро т.к. у параллелепипеда по 4 равных рёбер, то 4*(10+4+6)=80 см