Проверочное слово (на украинском) - баскетбол, футбол - это словарные слова? Они не проверяются? Заранее спасибо!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це слова іншомовного походження. А саме з англ.мови. Вони просто транлітерувалися. Треба запам'ятати як вони пишуться. Баскет(basket)- кошик, бол(ball) - м'яч; фут(foot) -ступня, бол(ball) - м'яч;