1)Між числами 8 і 27 вставте два таких числа щоб вони разом з даними утворювали геометричну прогресію                                                                                                                     2)Знайти ...

1)Між числами 8 і 27 вставте два таких числа щоб вони разом з даними утворювали геометричну прогресію                                                                                                                     2)Знайти суму перших десяти членів арифметичної прогресії(аn) якщо а(6)=45, а(14)= -43      3)Знайти суму  всіх натуральних чисел менших від 700 які кратні 8
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
trrerxsetecvbnmcvbnftdrssre