1.поданi словосполучення замiнiть за зразком i запишiть. зразок. Галявина в лiсi- лiсова галявина. Пiсня словов'я- Хлiб iз жита-Кора дуба-Платья iз шовку-2. Запишiть словосполучення, поставивший прикметники у вiдповiдних вiдмiн...

1.поданi словосполучення замiнiть за зразком i запишiть. зразок. Галявина в лiсi- лiсова галявина. Пiсня словов'я- Хлiб iз жита- Кора дуба- Платья iз шовку- 2. Запишiть словосполучення, поставивший прикметники у вiдповiдних вiдмiнках. Визначте число, рiд i вiдмiнок прикметникiв. У (сине) небi. (Осiннiй) ранку. У ( порожнiй) коридорi. (Художнiй) фiльму. 3. Вiд iменникiв утворiть прикметники iз суфiксами cьк, зьк, цьк. Складiть словосполучення. Киiв, Тернопiль, козак.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Пiсня солов'я - солов'їна пісня.  Хлiб iз жита- житній хліб. Кора дуба- дубова кора. Плаття iз шовку- шовкове плаття. 2. У синьому небi. (чоловічий рід, місцевий відмінок однини) Осiннього ранку. (чоловічий рід, родовий відмінок однини) У порожньому коридорi. (чоловічий рід місцевий відмінок однини) Художнього фільму (чоловічий рід, родовий відмінок однини) 3. Київський, тернопільський, козацький.