1)Поліетилен: а)рідина без кольору і запаху, б)тверда безбарвна пластична речовина, в)тверда крихка речовина чорного кольору.     2)Низькомолекулярна речовина,з якої утворюється високомолекулярна речовина,називається: а) Структ...

1)Поліетилен: а)рідина без кольору і запаху, б)тверда безбарвна пластична речовина, в)тверда крихка речовина чорного кольору.     2)Низькомолекулярна речовина,з якої утворюється високомолекулярна речовина,називається: а) Структурна ланка б)Ступінь полімеризації. в)Мономер.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. б)тверда безбарвна пластична речовина, 2. в)Мономер.
Гость