1.Прочитай початок розповіді. Продовж іі і запиши. У тексті вживай ризні форми ПРИСЛІВНИКІВ. Якось напровесні,коли сонечко пригрівало все тепліше і те

1.Прочитай початок розповіді. Продовж іі і запиши. У тексті вживай ризні форми ПРИСЛІВНИКІВ. Якось напровесні,коли сонечко пригрівало все тепліше і те пліше, а сніжок танув усе скоріше і скоріше і водичкою стікав у стрімкі потічки... 2. Нужно СРОЧНОООО!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а какой это класс???????????????????????