1.Реформация в Европе поиск правды или желание наживы? (Реформація в Європі пошук правди чи жага наживи?) 2.Антическое наследствие Европы надуманый символ или реальный образец  Антична спадщина Європи надуманий символ чи реальн...

1.Реформация в Европе поиск правды или желание наживы? (Реформація в Європі пошук правди чи жага наживи?) 2.Антическое наследствие Европы надуманый символ или реальный образец  Антична спадщина Європи надуманий символ чи реальний взірець? 3.Переселение украинских селян в Сибирь решение общественно политических проблем или украинский рассчет? Переселення українських селян до Сибіру вирішення суспільно політичних проблем чи український розрахунок?   Помогите хоть один вопрос . Пожалуйста. Хоть немножко!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. Це переселення вбило одразу декількох зайців: 1) Заселення Сибіру    2) Русифікація українців   3) Після виселення українців до Сибіру на їх місце почали переселяти росіян, які посилювали русифікацію і вплив Росії і російської культури на Україну 2. На мою думку це справжній взірець. Недарма античну спадщину вважають набагато розвиненішу за ранньосередньовічну. У античні часи працювали і творили багато майстрів пера, філософів, математиків, географів та астрономів.