1)Рослини вийшли на суходіл,тому що у воді їм не вистачало... 2)Вищі спорові рослини переважно розвиваються в місцях з підвищеною... 3)У морів для прикріплення до субстрату служать... 4)Вищі спорові рослини відрізняються від во...

1)Рослини вийшли на суходіл,тому що у воді їм не вистачало... 2)Вищі спорові рослини переважно розвиваються в місцях з підвищеною... 3)У морів для прикріплення до субстрату служать... 4)Вищі спорові рослини відрізняються від водоростей... 5)Залишки сфагнових мохів утворюють...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тантаеьпввщвовтвочщаталплаатплмзптатадпжатаьппзпплаао