1. Що є зайвим в даному переліку. Обов’язоком батьків є: А) забрати дитину не пізніше одного місяця з пологового будинку, Б) піклуватися про стан здоров’я, фізичний, духовний, моральний розвиток, В) забезпечити здобуття вищої о...

1. Що є зайвим в даному переліку. Обов’язоком батьків є: А) забрати дитину не пізніше одного місяця з пологового будинку, Б) піклуватися про стан здоров’я, фізичний, духовний, моральний розвиток, В) забезпечити здобуття вищої освіти, Г) поважати дитину. 2. Усиновлювачем може бути особа, що старша за дитину, яку вона бажає усиновити, не менш як на А) 15р, Б) 18р, В) 20р, Г) 25р. 3. Що є зайвим в даному переліку. Ухвалюючи рішення про усиновлення, суд враховує: А) матеріальний стан, Б) сімейний стан, В) здоров”я, Г) освіту усиновлювача. 4. Хто/ який орган дає дозвіл 16-річній дівчині на шлюб А) батьки, Б) суд, В) орган опіки та піклування, Г) державний орган реєстрації актів цивільного стану. 5. Яке словосполучення відповідає поняттю «аліменти» А) обов’язкові платежі, Б) благодійні внески, В) кошти на утримання дитини, Г) добровільні пожертви 6. Не можуть перебувати у шлюбі особи, які є: А) родичами прямої лінії, Б) троюрідні брат і сестра, В) неповнорідні брат і сестра, Г) усиновлювач та усиновлена ним дитина ІІІ рівень (7-9 балів) 1.Охарактеризуйте особливості умов праці та тривалості робочого часу неповнолітніх, згідно Кодексу законів про працю України. 2. Умови, за яких неповнолітні можуть працювати. 3. Неповнолітнім забороняється…. 4. Тривалість часу неповнолітніх. 1. Юридична ситуація. За умовами трудового договору, укладеного із 17- річним Антоном, 2 січня 2011року для нього встановлюється: а) 5-денний робочий тиждень із 8-годинним робочим днем, б) випробувальний термін 10 днів, в) відпустка 25 календарних днів ( з 1 грудня 2011р.) Антон заявив, що хоче відпустку влітку, але директор заявив, що відпустка надається через 11 відпрацьованих місяців) Які норми трудового законодавства було порушено при укладанні трудового договору із Антоном? ІV рівень(10-12 балів) Ви влаштовуєтеся на роботу менеджером в магазин побутової техніки. Складіть резюме.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Г 2. А 3.Б 4. Б 5.В, А 6. А, Г Не поняла со второй счастью, поэтому попробую сделать юр.ситуацію А) Людина з 16 по 18 років має право працювати лише 36 год на тиждень Б) неповнолітні працівники не мають випробувального терміну В) до 18 років має бути (обов'язково!) щорічна основна відпустка - 31 день (перше порушення), відпустка може надаватися після будь-якого терміну праці, надається в літку і лише по бажанню(!) неповнолітнього працівника може надаватись в іншу пору року