1.Скількі у реченні словосполучень : Лункі октави дальніх голосів запише обрій у вечірній простір. 2. Словосполученням є: а)дивляться на небо б...

1.Скількі у реченні словосполучень : Лункі октави дальніх голосів запише обрій у вечірній простір. 2. Словосполученням є: а)дивляться на небо б...1.Скількі у реченні словосполучень : Лункі октави дальніх голосів запише обрій у вечірній простір. 2. Словосполученням є: а)дивляться на небо б)небо і зорі в)посеред неба г)бути на сьому небі д)небо посіріло
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 1) лункі октави; 2) октави дальніх голосів; 3) вечірній простір.  2. а) дивляться на небо; в) посеред неба; г) бути на сьомому небі