. 1.Складним є речення: а) Не минає мене листопад, нагортає на серце зажуру. б) Мої милі чорнобривці, щирі, добрі українці, зичу щастя вам… в) Прощаються з літом ліси, верхів'ям гудуть і гудуть. г) То заблищить самотня зірка, т...

. 1.Складним є речення: а) Не минає мене листопад, нагортає на серце зажуру. б) Мої милі чорнобривці, щирі, добрі українці, зичу щастя вам… в) Прощаються з літом ліси, верхів'ям гудуть і гудуть. г) То заблищить самотня зірка, то сріблястим сяйвом вкриються контури сизуватої хмари.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
складне речення, мабуть, г
Гость
Я думаю Г) потому-что в етом предложении есть две и болии грамматичемких основ