1.Укажіть односкладне речення. А.Я не хочу брати гріх на душу. Б.Нехай батьки заплатять. В.Віршувальників чекали з нетерпінням. Г.Мов пустеля неоглядна, степ пожовклий восени. 2.Укажіть означено-особове речення. А.Темно-зеленим...

1.Укажіть односкладне речення. А.Я не хочу брати гріх на душу. Б.Нехай батьки заплатять. В.Віршувальників чекали з нетерпінням. Г.Мов пустеля неоглядна, степ пожовклий восени. 2.Укажіть означено-особове речення. А.Темно-зеленим хвилями не було кінця краю. Б.Нам принесли подарунок. В.Відром вітру не насошиш. Г.Люблю вночі на небеса дивитись. 3.Укажіть неозгначено-особове речення. А.У вікно тихо постукали. Б.Разом ходімо в майбутнє. В.Повіяло ранніми холодами. Г.Згаяного часу конем не здоженеш. 4.Укажіть безособове речення. А.Стежку прикидало снігом. Б.Курчат восени лічать. В.Кожній справі кінця гляди. Г.Неси мене, коню, за бистрий Дунай. 5.Укажіть узагальнено-особове речення. А.Роботу було закінчено місяць тому. Б.Задзвонили в усі дзвони по всій Україні. В.Від своєї тіні не втечеш. Г.Жену від себе голоси поля. 6.Укажіть, у якому рядку є слово-речення. А.Еге! Це не ваші груші! Б.Бабусю, куди ви? В."А струни є?"-"Тілько три зосталось". Г."Вогонь на мене!"-кричав Орлюк. 7.Укажіть неповне речення. А.День мій-вік мій. Б.Діти-надія батьків. В.За вікном-гай квітів, кущі квітів і трава з квітами. Г.Мовчання-не завжди згода. 8.Укажіть "зайве" речення. А.У кімнаті до болю темно й парко. Б.Відкладаю гітару і рву на маленькі клаптики свою пісню. В.Зима. Холоднеча. Засніжений ліс. Г.Лежачого не б'ють. 10.У якому неповному реченні пропущено другорядний член. А.А за вікном-сонце. Б.По стежці ти вперше вийшов на вулицю. А значить-у світ. В.Три дні в церкві-святкова служба. Г.Хати розкидані трохи хаотично. Біля кожної-ростуть квіти. 11,Укажіть, яке речення не називне. А.Який багатий світ! Б.Вона виразна й абсолютно артистична! В.Земля сивих легенд і мелодійних пісень. Г.Глуха пора передзим'я. 12.Укажіть речення, у якому неправильно стоять розділові знаки. А.Дюдина створила культуру, а культура-людину. Б.Бджола жалить жалом, а людина словом. В.Око бачить далеко, а розум-ще далі. Г.Праця чоловіка годує,а лінь-марнує. 13.Установіть відповідність 1.Означено-особове речення. 2.Неозначено-особове речення. 3.Інфінітивне речення. 4.Узагальнено-особове речення. А,Не по дружбі, а по службі пізнавай людину. Б.Було тепло й тихо. В.Сідаю до столу коло вікна. Г.Ой не впізнати отчдї хатини. Д.Що там думають на тій землі? 14.Установіть відповідність за способом вираження головного члена у безособовому реченні. 1.Безособове дієслово. 2.Дієслівна форма на -но, -то. 3. Прислівник. 4.Слова типу немає, не було не буде. А.Навколо гамірно та весело. Б.На вулиці сутеніло. В.Мені треба заспівати і забути про свої забаганки. Г.Більше не було слів. Д.Там усе правильно записано.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  1. Односкладне речення:     В. Віршувальників чекали з нетерпінням. 2. Означено-особове речення:     Г. Люблю вночі на небеса дивитись. 3. Неозначено-особове речення:     А. У вікно тихо постукали. 4. Безособове речення:     А. Стежку прикидало снігом. 5. Узагальнено-особове речення:     В. Від своєї тіні не втечеш. 6. У цьому рядку є слово-речення:     А. Еге! Це не ваші груші! 7. Неповне речення.      В. За вікном – гай квітів, кущі квітів і трава з квітами. 8. «Зайве» речення.       В. Зима. Холоднеча. Засніжений ліс. 10. У цьому неповному реченні пропущено другорядний член:       Г. Хати розкидані трохи хаотично. Біля кожної – ростуть квіти. 11. Це речення не називне:       А. Який багатий світ!       Б. Вона виразна й абсолютно артистична! 12. Речення, у якому неправильно стоять розділові знаки:       Б. Бджола жалить жалом, а людина (–) словом. (потрібно тире)       В. Око бачить далеко, а розум – ще далі. (зайве тире) 13. Відповідність:       1) означено-особове речення. -  В. Сідаю до столу коло вікна.       2) неозначено-особове речення. - Д. Що там думають на тій землі?       3) інфінітивне речення. -  Г. Ой не впізнати отчої хатини.       4) узагальнено-особове речення. - А. Не по дружбі, а по службі пізнавай людину. 14. Відповідність за способом вираження головного члена у безособовому реченні. 1) Безособове дієслово.  -   Б. На вулиці сутеніло. 2) Дієслівна форма на -но, -то.  -  Д. Там усе правильно записано. 3) Прислівник.    -   А. Навколо гамірно та весело. 4) Слова типу немає, не було, не буде. -   Г. Більше не було слів.