1.Укажiть односкладне реченняА.У лiсi було величезне болото-баговище.Б.Одного ранку небо сповнилося сумним лелечим гомоном.В.На пiвднi безладно застигло громаддя бiлого хмаровиння.Г.Поле чистим снiгом скрiзь укрило2.Укажiть озн...

1.Укажiть односкладне речення А.У лiсi було величезне болото-баговище. Б.Одного ранку небо сповнилося сумним лелечим гомоном. В.На пiвднi безладно застигло громаддя бiлого хмаровиння. Г.Поле чистим снiгом скрiзь укрило 2.Укажiть означено-особове речення. А.Як зелено в полi. Б.Вiд добра добра не шукають. В.Так йдучи,мiркую сам собi... Г.На сходi все свiтає 3.Укажiть узагальнено-особове речення. А.Отак пролечу снiжком над долиною. Б.Посiй упору,будеш мати верна гору. В.Все ближче гримiло i блискало. Г.В очах починає рябiти. 4.Укажiть неозначено-особовк речення А.У Якимовому вiтряку свiтилось. Б.Гостинно зустрiчайте гостей,мамо! В.З вогнем не жартуй. Г.Та нехай собi,як знають:божеволiють,конають. 5.Укажiть безособове речення А.Iдешь-таки до Iнституту вчитися. Б.На пожежнiй баштi вдарили тривогу. В.Синiм холодом од трав вiє Г.Нiяких пояснень їй не дали Помогите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Г 2.В 3.Б 4.Г 5.В Отметь мое решение как лучшее!!!!!!