1)Укажіть процес, під час якого відбувається кон'югація хромосом: а) мітоз б)перший мейотичний поділ в) другий мейичний поділ г) брунькування клітини 2) Визначте кількість молекул АТФ, що синтезується під час кисневого етапу ен...

1)Укажіть процес, під час якого відбувається кон'югація хромосом: а) мітоз б)перший мейотичний поділ в) другий мейичний поділ г) брунькування клітини 2) Визначте кількість молекул АТФ, що синтезується під час кисневого етапу енергетичного обміну: а)1 молекула б)2 молекули в)4 молекули г)36 молекул д)молекули АТФ не синтезуються 3) Укажіть,коли саме в процесі фотосинтезу синтезується молекули АТФ: а) під час темнової фази б) під час світлової фази в) молекули АТФ не синтезуються
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Кон'югація (статевий спосіб розмноження прокаріотів) відбувається б)під час першого мейотичного поділу (після реплікації ДНК, коли кожна хромосома складається з 2х хроматид, то гомологічні хромосоми вступають в кон'югацію). 2. Під час кисневого етапу енергетичного обміну синтетизується:г)36 молекул, коли при безкисневому 2 молекули. 3. в процесі фотосинтезу синтезуються молекули АТФ б) під час світлової фази