1.в чем суть первого закона Менделя 2. чистота гомет 3.моногибридное скрещивание 4.гомозигота, гетерозигота, доминантный и рецессивный признаки 5.генетические символы женские и мужские

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- ший. Гібриди першого покоління від схрещення особин з різними властивостями проявляють одноманітні властивості. 2-гий. При схрещенні гібридів першого покоління між собою відбувається розщеплення ознак у відношенні 3х1. Правило чістоти гамет .Під час утворееня статевих клітин у кожен ген потрапляе тільки один алель з пари алелей даного гена. 3ий .Закон дигібридного схрещення: кожна пара ознак успатковуеться незалежно від інших пар.