1)В коробці лежить менше ніж 50 цукерок,відомо що кількість ділиться на4,6,9. Скільки цукерок лежить в коробці?2) Маса 10 слив такаж як і маса 3 яблук і 1 груші.Скільки слив потрібно взяти щоб їх маса була 1 груші?3) Як розміст...

1) В коробці лежить менше ніж 50 цукерок,відомо що кількість ділиться на4,6,9. Скільки цукерок лежить в коробці? 2) Маса 10 слив такаж як і маса 3 яблук і 1 груші.Скільки слив потрібно взяти щоб їх маса була 1 груші? 3) Як розмістити 16 учнів в три ряди так,щоб у кожному ряду їх було порівну? 4) Скільки ударів на добу робить годинник з боем? Допоможіть будь ласка!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 36:4=9 36:9=4 36:6=6