1.Від поданих іменників утворіть прикметники за допомогою суфікса -ськ-,а також,де це можливо,іменники за допомогою суфікса -ств-.Запишіть утворені слова,виділіть у них суфікси.Товариш,латиш,турист,боягуз,казах,ткач,парубок,тад...

1.Від поданих іменників утворіть прикметники за допомогою суфікса -ськ-,а також,де це можливо,іменники за допомогою суфікса -ств-.Запишіть утворені слова,виділіть у них суфікси. Товариш,латиш,турист,боягуз,казах,ткач,парубок,таджик,завод,емігрант,студент,дивак. 2.Складіть і запишіть речення з двома утвореними словами (на вибір).Підкресліть граматичні основи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Товариський,латинський,туристський,боягузький,казахський,ткачський, Парубоцький,таджицький,заводський,емігрантський,студентський,дивацький. Я ходив на товариський матч між Барселоною і Реалом Мадридом Латинська мова дуже складна.